Práce na doma, práce z domu: Hledáme práci na doma

Nabídky a poptávky práce na doma nebo z domu najdete obvykle na všech větších inzertních portálech českého internetu. Namátkou můžeme jmenovat třeba Hyperinzerce.cz, 1inzerce.cz, megainzerce.cz a desítky dalších.

Získat opravdu kvalitní práci na doma není nic jednoduchého. Některé nabídky firem jsou seriozní a dá se u nich sehnat opravdu dlouhodobá a dobře placená práce z domu. Jiné inzerující firmy tolik seriozní nejsou, proto buďte opatrní a serioznost firmy si raděj hned ze začátku pokud je to možné a v rámci vašich možností ověřte.

Práce z domu jako MLM

Dejte si pozor na podvodné pyramidy. Vysoký slibovaný příjem je první náznakem toho, že je něco špatně. Buďte velmi opatrní k nabídkám, které slibují, že budete vydělávat tisíce jen za pár hodin vaší práce denně. Často se totiž jedná o tzv. pyramidy či letadla. Ty poznáte tak, že většina vašich příjmů bude pocházet z nabírání nových lidí, kteří pak budou nabírat další lidi a ti potom zase další atd. Každý nový člen zaplatí poměrně vysoký (vstupní) poplatek třeba za to, že dostane práva, prodávat nějaké výrobky či služby. Zároveň každý člen musí přivést někoho dalšího, z jehož vstupního poplatku dostane určitou provizi. Zkrátka věčný kolotoč, ve kterém jde jen o to – dostat z vás onen zmiňovaný poplatek.

Tento systém, i když matematický velmi zajímavý, nemá šanci dlouhodobě uspět, neboť se počet účastníku po pár kolech rozroste do takové velikosti, že by se do pyramidy musela zapojit celá populace (včetně čínsky a indicky mluvících občanů). Je důležité, aby tyto pyramidové systémy byly odhaleny co nejdříve.

Zneužití více úrovňového marketingu pro prodej nekvalitních a často předražených výrobků nebo i služeb je dalším způsobem podvodných prací doma.

Propagace
Zajímavosti a informace
Práce z domova, která vám opravdu zajístí finanční prostředky? Neni ji jednoduché najít a my to víme. Zaručené informace o práci na doma, rady a tipy, kvalitní nabídky můžete najít na našich informačních stránkách czpracezdomova.cz